ALLICOR ŠPECIÁL

cesnakové tablety pre diabetikov

Cesnaková sušina obsiahnutá vo výrobku je pripravená spôsobom, ktorý zaistí maximum pôvodných látok čerstvého cesnaku. Účinné látky obsiahnuté v surovom cesnaku sa strácajú počas kuchynských úprav, najmä pri varení. Tablety ALLICORU ŠPECIÁL sú potiahnuté jemným filmom, ktorý odoláva žalúdočnému prostrediu a umožňuje uvoľňovanie účinných látok až v tenkom čreve. Tým je chránená citlivá žalúdočná sliznica, obmedzuje sa cesnakový pach vydychovaného vzduchu.

Výrobok je určený špeciálne pre diabetikov, a preto obsahuje chróm (Cr), ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a zinok (Zn), ktorý nelen prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu sacharidov v krvi, ale tiež prispieva spoločne s vitamínom C k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.
Beta-karotén> je provitamínom vitamínu A, ktorý spoločne so zinkom prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ľudského organizmu.

Účinné látky: mg/tbl
Sušený cesnak 150
Beta-karotén (provitamín A) 2
Vitamín C (kys. L-askorbová) 30
Bioflavonoidy z citrusových plodov 1
Chróm (Cr) 0,02
Zinok (Zn) 2,5
Zloženie:
Sušený cesnak, vitamín C (kyselina L-askorbová), beta-karotén, citran zinočnatý, komplex bioflavonoidov z citrusových plodov, síran chromitý, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), stearan horečnatý (plnidlo), metakrylátový kopolymér (potähová látka), mastenec (potähová látka), oxid titaničitý (farbivo).

Výrobok neobsahuje lepok, konzervačné látky ani arómy.

Odporúčané dávkovanie:
1 - 2 tablety denne - nerozhryzené prehltnúť a zapiť
Obsah jedného balenia:
60 tabliet


HAPPY TRADE spol. s r.o., tel.: +421 907686880, happytrade@happytrade.sk