SPIRULINA + CHLORELLA + PREBIOTIKUM


Chlorella je jednobunková sladkovodná riasa s najvyšším obsahom chlorofylu, vďaka čomu dostala pomenovanie chlorella. Chlorella obsahuje široké spektrum výživných látok.

Spirulina je sladkovodná jednobunková modrozelená riasa obsahujúca vzácne výživné látky, ktoré sú v rastlinnej ríši veľmi zriedkavé. Spirulina je tiež výnimočným zdrojom betakaroténu, chlorofylu, vitamínu B12, karotenoidov, enzýmov, vitamínov, minerálnych látok a esenciálnych aminokyselín.

Inulín je čisto prírodný probiotický rastlinný produkt získaný extrakciou pomocou teplej vody z koreňov čakanky. Tento biely, sladkastý, celkom rozpustný prášok je veľmi obltíbenou zložkou diétnych koktejlov a zdravej výživy. Konzumácia inulínu nielen zvyšuje vstrebateľnosť vápnika, ale má aj probiotické vlastnosti (pomáha obnoviť črevnú mikroflóru). Pre človeka sú oligosacharidy obsiahnuté v inulíne nestráviteľné, avšak pre črevné kultúry predstavujú životne dôležitý zdroj energie. Vďaka tomu inulín veľmi priaznivo pôsobí na črevnú mikroflóru. Ako plne rozpustná vláknina je vhodný do nízkokalorickej diéty a do stravy diabetikov.

Účinné látky: mg/tbl
Spirulina 100
Chlorella 100
Inulín 80
Zloženie:
Spirulina, chlorella, inulín, stearan horečnatý (plnidlo).

Výrobok neobsahuje lepok, konzervačné látky, syntetické farbivá ani arómy.

Odporúčané dávkovanie:
2 - 4 tablety denne rozhryznúť alebo po zapití vodou prehltnúť.
Obsah jedného balenia:
90 tabliet


HAPPY TRADE spol. s r.o., tel.: +421 907686880, happytrade@happytrade.sk