BETAVID s očiankou rostkovovou


Prípravok je určený predovšetkým ľudom, ktorí preťažujú svoj zrak pri dlhodobej práci s počítačom, pri riadení automobilov alebo pri častom sledovaní televízie.

Očianka rostková pomáha udržiavať zdravé oči, podporuje funkciu sietnice, prispieva k lepšiemu videniu najmä u unavených očí. Má všeobecne posilňujúce a revitalizačné účinky na organizmus.

Antokyanozidy a iné flavonoidy (polyfenoly) obsiahnuté v čučoriedkach a v červenom víne majú výrazné antioxidačné účinky, chráni bunky a tkanivá pred škodlivým pôsobením kyslíkových radikálov. Priaznivo pôsobí na cievne kapiláry, na hladinu kolagénu v oku a na funkciu sietnice, posilňujú pružnosť ciev, spomaľujú starnutie oka. Uľahčujú prietok krvi v celom tele, uľavujú pri "ťažkých" a unavených končatinách. Podporujú metabolizmus, pomáhajú udržiavať normálnu činnosť srdca a krvný tlak.

Beta karotén je provitamínom, z ktorého enzýmovou oxidáciou vzniká vitamín A nevyhnutný pre dobrý zrak, kvalitné videnie za šera a pre tvorbu slizníc. Zo 6 mg beta karoténu vzniká 1 mg vita¬mínu A, čo je jeho fyziologická denná potreba u dospelých osôb.

Účinné látky: mg/tbl
Beta-karotén (prírodný) 6
Extrakt z očianky rostkovovej 8:1 100
Extrakt z čučoriedok s obsahom 25% antokyanozidy 10
Extrakt z červeného vína s obsahom 25% polyphenolu a 4% antokyanozidy 10
Zloženie:
Extrakt z očianky rostkovovej (Euphrasia roskoviana), extrakt z čučoriedok (Vaccinium myrtillus), extrakt z červeného vína (Vitis vinifera), beta karotén, sorbitol (sladidlo), mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý (plnidlá), hydroxypropylmetyl-celulóza (poťahová látka).

Všetky účinné látky sú prírodného pôvodu vo forme extraktov.
Výrobok neobsahuje lepok, konzervačné látky, syntetické farbivá ani arómy.

Odporúčané dávkovanie:
1 tableta denne.
Obsah jedného balenia:
60 tabliet


HAPPY TRADE spol. s r.o., tel.: +421 907686880, happytrade@happytrade.sk